НОВИНИ

Канада заявила, що не визнає виборів президента РФ в окупованому Криму

Зазначається, що дану заяву оголосила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд заявила, що країна не визнає результати голосування за президента Росії, проведеного на території окупованого Криму.

 

"Канада не визнаватиме незаконне розширення російських президентських виборів на анексовані українські території", - зауважила глава МЗС Канади.

 

За її словами, Канада засуджує порушення суверенітету України.

 

"У четверту річницю російського незаконного вторгнення та анексії Криму, Канада приєднується до міжнародної спільноти й продовжує засуджувати ці порушення суверенітету й територіальної цілісності України", - підкреслила вона.

 

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України заявило, що результати голосування за президента Росії, проведеного на території окупованого Криму, не будуть визнані ні Україною, ні міжнародною спільнотою. 

 

Як повідомлялось, 15 березня міністр закордонних справ України Павло Клімкін у зв'язку з проведенням виборів президента РФ у Криму та отруєнням Скріпаля у Британії заявив, що Російська Федерація з використанням гібридних методів фактично веде третю світову війну. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.