НОВИНИ

Макрону вручили книгу оповідань Сенцова

Французький президент отримав книгу під час відомого книжкового ярмарку у Парижі.

Під час Паризького міжнародного книжкового салону президенту Франції Еммануелю Макрону передали книгу оповідань українського режисера, що зараз є політичним в'язнем у Росії, Олега Сенцова. Про це повідомили на сторінці посольства України у Франції у Facebook.

 

 

Відомо, що передали книгу під час відомого книжкового ярмарку у Парижі.

 

"За підтримки МЗС, Україна вперше офіційно представлена на одному з найбільших у світі книжкових ярмарків «Salon Livre Paris»", - так прокоментували подію на сторінці Міністерства закордонних справ у Facebook.

 

Передати книгу Сенцова французькому президенту вдалося українській письменниці та першому секретарю з питань культури посольства України у Франції Ірені Карпі. Як зазначила письменниця у своєму дописі у Facebook, міністр культури Франції Франсуаз Ніссен під час передачі книги президенту сказала, що знає про Сенцова та була на вечорі у його підтримку.

 

 

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року суд РФ засудив Олега Сенцова, українського режисера, до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі. Росія відмовила Україні у передачі політв'язня  Сенцова, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).