НОВИНИ

Розвідка повідомила, що на Донбас прибув спецпідрозділ Збройних сил РФ

За даними МОУ, командування ЗС Росії вживає додаткових організаційних та технічних заходів щодо посилення інформаційно-психологічного впливу на бойовиків.

На окуповані території Донбасу 11 березня прибув спеціальний підрозділ інформаційно-психологічного протиборства Збройних сил РФ. Про це в четвер, 15 березня, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

 

"Командування ЗС РФ вживає додаткових організаційних та технічних заходів щодо посилення інформаційно-психологічного впливу на особовий склад підпорядкованих їм т.зв. частин і з’єднань 1 та 2 АК російсько-окупаційних військ", – йдеться в повідомленні.

 

У розвідці заявили, що 13 березня зазначений спецпідрозділ ЗС Росії провів масштабну, а за окремими показниками експериментальну, акцію, спрямовану на бойовиків.

 

"Відмічається координованість розсилки SMS-повідомлень, які містили ознаки застосування інформаційно-психологічного впливу у текстах агітаційних закликів про підвищення пильності, попередження про нібито можливу активізацію диверсійно-розвідувальних груп ЗС України та роз’яснення щодо дій з метою запобігання випадкам потрапляння в полон", – додали в Міноборони.

 

Як повідомлялося 7 березня, на окупованих територіях Донбасу російське окупаційне командування вилучає в найманців так званих "армійських корпусів" документи, які можуть вказувати на їхнє російське громадянство або належність до Збройних сил РФ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.