НОВИНИ

Президентство Януковича підтримують 16,7% громадян України

Президентські рейтинги Віктора Януковича та Юлії Тимошенко практично зрівнялися. Про це свідчать дані останнього опитування Центру Разумкова.

Якби вибори президента України відбувалися наступної неділі, за Януковича проголосували б 16,7%, за Тимошенко - 13,3% (від усіх опитаних).

За Арсенія Яценюка готові віддати свої голоси 10,1%, за Сергія Тігіпка - 6,2%. Далі йдуть Петро Симоненко (3,0%), Олег Тягнибок (2,8%), Анатолій Гриценко (2,1%), Віктор Ющенко (1,4%), Володимир Литвин (1,0%), Олександр Мороз (0,5%).

Проголосували б проти всіх 15,2%, не брали би участі у виборах 11,5%, завагались відповісти 16,4%.

Дослідження було проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 1 по 5 квітня 2011 року. Було опитано 2009  респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, у березні свої дослідження оприлюднила компанія Research&BrandingGroup. Так, місяць тому за даними цієї компанії лідером президентського рейтингу був чинний глава держави Віктор Янукович (22%). Рейтинг лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко становив 13%, трійку лідерів замикав лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк (9%).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.