НОВИНИ

Міністр оборони РФ продемонстрував українським журналістам «московську чемність»

Міністр оборони Російської Федерації Анатолій Сердюков 19 квітня у Миколаєві відмовився спілкуватися з журналістами, які чекали на зустріч з ним п`ять годин.

У Миколаєві з робочим візитом побували військова делегація Російської Федерації, на чолі з міністром оборони Росії Анатолієм Сердюковим, і делегація представників оборонного комплексу України на чолі з міністром оборони України Михайлом Єжелем.

Сердюков і Єжель ознайомилися з промисловими потужностями і можливостями підприємств суднобудівної промисловості, побували на Чорноморському суднобудівному заводі та на державному підприємстві «Суднобудівний завод імені 61-го комунара», де оглянули ракетний крейсер «Україна».

Приліт високопосадовців затримався на декілька годин, як було сказано, унаслідок несправності літака. Журналісти з Миколаєва, Одеси і Києва зібралися на 9.30, і чекали на міністрів до 14.30, щоб дізнатися у високо посадовців про результати візиту.  Проте Сердюков з Єжелем проігнорували журналістів.

На прохання губернатора Миколаївської області Миколи Круглова поспілкуватися з журналістами, Сердюков відповів: «Я їх сюди не запрошував. Говоріть з ними самі».

З Миколаєва Сердюков відбув до Києва, де планує відвідати державне авіапідприємство «Антонов».

Як повідомлялось, Росія не зацікавлена в придбанні крейсера «Україна».

Нагадаємо, 17 травня 2010 року президент України Віктор Янукович його російський колега Дмитро Медведєв домовилися про добудову крейсера «Україна».

Верховна Рада 6 липня скасувала постанову про присвоєння ракетному крейсеру назви «Україна».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.