НОВИНИ

У Мінську домовилися про відновлення мобільного зв'язку на Донбасі

Крім того, Оліфер повідомила, що від початку "весняного перемир'я" бойовики 29 разів обстріляли українські позиції.

У Мінську в середу, 14 березня, відбулося засідання Тристоронньої контактної групи, у ході якого сторони домовилися про алгоритм відновлення мобільного зв'язку на території окупованого Донбасу. Про це повідомила прес-секретар представника України в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

 

"В рамках підгрупи з соціально-економічних питань досягнуто домовленості щодо алгоритму відновлення мобільного зв'язку на території ОРДЛО. Ця робота відбуватиметься силами компанії "Водафон Україна" за участі ОБСЄ з дотриманням українського законодавства", – повідомила вона.

 

Крім того, Оліфер повідомила, що від початку "весняного перемир'я" бойовики 29 разів обстріляли українські позиції.

 

"З 5 по 12 березня 2018 року з боку РФ/НЗФ зафіксовано 29 обстрілів, з них 28 були прицільними. При цьому 9 разів було використано зброю, заборонену Мінськими угодами, зокрема, 80 мм та 120 мм міномети", – написала вона.

 

Нагадаємо, у окупованому Донецьку та інших містах підконтрольних бойовикам "ДНР" з 11 січня немає мобільного телефонного зв'язку з Україною. Раніше єдино можливим був мобільний зв'язок оператора Vodafone (МТС - Україна), інші українські мобільні оператори на окупованій території вже не працювали.

 

Як повідомив координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук, у припиненні роботи мобільного оператора "Vodafone-Україні" зацікавлений так званий "міністра доходів і зборів ДНР" Олександра Тимофєєва ("Ташкент"), оскільки отримує частину прибутку від оператора окупантів "Фенікс".