НОВИНИ

У Клімкіна підготували пропозиції щодо розірвання договору про дружбу з Росією

Крім того, МЗС підготувало пропозиції для президента про вихід з органів СНД.

Міністерство закордонних справ України підготувало пропозиції щодо виходу України із органів Співдружності Незалежних Держав та денонсацію договору про дружбу з Росією. Про це в середу, 14 березня, повідомила глава підкомітету з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції комітету Верховної Ради в закордонних справах Світлана Заліщук на своїй сторінці в Facebook.

 

"Міністр Павло Клімкін на нашому комітеті у закордонних справах анонсував, що МЗС підготувало пропозиції для президента щодо виходу з органів СНД та денонсацію договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією. На запитання, коли можна очікувати таких рішень міністр відповів, що рішення за главою держави", – повідомила вона.

 

Зазначимо, у Договорі про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною був закріплений принцип стратегічного партнерства, визнання непорушності існуючих кордонів, поваги територіальної цілісності та взаємного зобов'язання не використовувати свою територію на шкоду безпеці один одного. Договір був прийнятий у травні 1997 року, а в кінці 2008 року автоматично продовжений.

 

Нагадаємо, 8 листопада Кабінет міністрів розірвав угоду між Україною та Росією про порядок взаємних поставок озброєння і військової техніки, комплектуючих виробів і запасних частин, організації ремонту та надання послуг військового призначення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.