НОВИНИ

Україна й Австрія підписали Угоду про співробітництво у галузях освіти, науки та культури

У рамках співробітництва в Австрії відкриють "Український інститут".

У середу, 14 березня між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Австрія було підписано Угоду про співробітництво у галузях освіти, науки та культури. Підписання відбулося у присутності президента України Петра Порошенка та федерального президента Республіки Австрія Александера Ван дер Беллена. Про це повідомляє прес-служба президента української держави.

 

"Міжурядова Угода є рамковою і визначає погоджені сторонами напрямки та форми співробітництва у сферах освіти, науки і культури. Зокрема, йдеться про співробітництво у сферах викладання та досліджень між вищими навчальними закладами та іншими науковими установами, обміни студентами і викладачами", - зазначила прес-служба.

 

 

Відповідно до Угоди сторони підтримуватимуть організацію культурних заходів: гастролей, виставок, концертів, фестивалів, театральних вистав та інших мистецьких акцій. Також будуть заохочуватись контакти між музейними установами і бібліотеками.

 

Окрім цього, передбачено створення змішаної комісії, до складу якої входитимуть представники відповідних органів держав Сторін. Засідання комісії мають проводитися, як правило, раз на 4 роки. Вона слідкуватиме за реалізацією положень.

 

Окрім цього, Угода містить положення про підтримку діяльності майбутнього «Українського інституту» в Республіці Австрія.

 

Документ набуде чинності після ратифікації Верховною Радою України та схвалення Національною радою Австрії. 

 

Нагадаємо, у вівторок, 13 березня повідомлялося, що федеральний президент Австрії Александр Ван дер Беллен прибув в Україну з триденним офіційним візитом. У складі делегації - федеральний міністр закордонних справ Карін Кнайссль, інші представники уряду та численна бізнес-делегація.