НОВИНИ

Канада та Швеція виділили $2 млн на відновлення Донбасу

Як зазначається, кошти грантів будуть спрямовані на фінансування пріоритетних проектів.

Уряди Канади та Швеції виділили два мільйони доларів на відновлення інфраструктури Донбасу в рамках Цільового фонду багатьох партнерів. Про це у вівторок, 13 березня, повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.  

 

"Кошти надані Урядами Канади та Швеції та адмініструватимуться Світовим Банком відповідно до пріоритетів, визначених Державною цільовою програмою "Відновлення та розбудова миру в Східних регіонах України". Відповідне рішення було прийнято на засіданні Виконавчої ради ЦФБП, яке відбулось 13 березня", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, кошти грантів будуть спрямовані на фінансування пріоритетних проектів, які здійснюються на виконання Державної цільової програми "Відновлення та розбудова миру в східних регіонах України" та "Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та провадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до 2020 року".

 

Зокрема, йдеться про забезпечення захисту прав громадян, які постраждали від конфлікту, на житло, соціальну допомогу, медичні, освітні та комунальні послуги, створення робочих місць, допомоги з інтеграцією у нові громади, а також підтримки економічної активності п'яти регіонів, де проживає найбільша кількість внутрішньо переміщених осіб.

 

Нагадаємо, 12 березня високий представник Європейського союзу із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Моґеріні заявила, що ЄС готовий робити більше в напрямі відновлення Донбасу, але у першу чергу хоче спрямувати зусилля на повне виконання Мінських угод.