НОВИНИ

Адвокат повідомив, що Сенцов готовий попросити про помилування

Водночас правозахисник додав, що український режисер чекає на обмін, однак вважає, що це буде нескоро.

Незаконно ув'язнений в Росії український режисер Олег Сенцов готовий написати прохання про помилування. Про це повідомив його адвокат Дмитро Дінзе, передає "Крим.Реалії".

 

"А іншого варіанту не буде, найімовірніше. Всі політв'язні, зокрема й Савченко (Надія Савченко – Ред.), проходили через цю процедуру. Тут ти або пишеш і їдеш, або сидиш далі. Олег готовий написати", – наголосив захисник.

 

Водночас він додав, що український режисер чекає на обмін, однак вважає, що це буде нескоро.

 

"Він цього чекає, але сам каже, що це буде дуже не скоро. І якщо його мінятимуть, то, швидше за все, відразу на кількох людей", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, адвокат наголосив, що Сенцова обговорювали на всіх рівнях силових структур, "аби не було швидкого рішення щодо його звільнення".

 

"Він же виявив принципову позицію, не пішов на поступки, як кістка в горлі став центральному апарату ФСБ. Справа прогриміла на всю країну, відповідно, на нього зуб є. Їм важливо, щоб він довше мучився. Але у ФСБ і ФСВП (федеральна служба виконання покарань ‒ Ред.) різні завдання", – зазначив Дінзе.

 

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі. Росія відмовила Україні у передачі політв'язня  Сенцова, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).