НОВИНИ

Трагедія в дитячому таборі "Вікторія". Директору подовжили арешт

Сторона захисту просила запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Київський районний суд Одеси продовжив арешт колишнього директора дитячого табору "Вікторія" Петроса Саркісяна до 11 травня. Повідомляє прес-служба суду.

 

Чоловіка обвинувачують у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей та майнову шкоду в особливо великому розмірі.

 

У повідомленні зазначається, що сторона захисту просила обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту через погіршення стану здоров'я обвинуваченого. Окрім цього, на судове засідання з’явились кілька депутатів, які просили передати обвинуваченого їм на особисту поруку.

 

Через те, що не всі потерпілі з’явились в судове засідання, питання щодо призначення кримінального провадження до судового розгляду вирішити не вдалося, судове засідання відкладено на 10 квітня.

 

Як відомо, в ніч на 16 вересня 2017 року в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. У результаті загинуло троє дітей.Поліція відкрила провадження ч.2 ст.270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

 

Пожежа сталася через кип'ятильник, який був увімкнений у кімнаті вихователя.

 

18 вересня 2017 року Київським районним судом Одеси задоволено клопотання прокуратури про взяття під варту керівника дитячого табору.

 

Раніше повідомлялося, що суд відсторонив Саркісяна від посади директора. 

 

30 листопада 2017 року апеляційний суд Одеської області взяв під арешт директора дитячого табору "Вікторія".