НОВИНИ

У Мінборони заявили, що Росія готує "казачьи" загони для зриву введення миротворців на Донбас

За даними української розвідки, підготовка здійснюється на полігонах ЗС Росії, які розташовані у прикордонних областях.

Речник Міністерства оборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк під час брифінгу заявив, що Збройні сили Росії готують на полігонах так звані "казачьи" загони для перекидання на Донбас. Про це повідомляє "Укрінформ".

 

За даними української розвідки, підготовка здійснюється на полігонах ЗС Росії, які розташовані у прикордонних областях.

 

Наголошується, що такі дії РФ спрямовані на зрив розгортання міжнародної миротворчої місії на тимчасово окупованих територіях Донбасу

 

"Керівництво РФ активізувало підготовку до зриву розгортання на тимчасово окупованих територіях Донбасу міжнародної миротворчої місії. На полігонах ЗС РФ, розташованих у прикордонних з Україною областях, здійснюється прихована підготовка т.зв. загонів "русских казачих организаций" для подальшого направлення на тимчасово окуповані території сходу України", -  підкреслив він.

 

Також встановлено, що "казачьи" загони можуть залучити до заходів з "придушення акцій громадської непокори на тимчасово окупованих територіях, у т.ч. шляхом дискредитації виступів місцевого населення, невдоволеного російською окупацією".

 

"Серед інших основних напрямів підготовки цих т.зв. "казаков" є напрацювання ними спроможностей з організації та проведення провокаційних антиукраїнських заходів для створення ілюзії зростання кількості прихильників ідеї т.зв. "русского мира" на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей", - підсумував Гуцуляк.

 

Нагадаємо, 24 січня стало відомо, що на окупованих територіях Донецької та Луганської областей під керівництвом ФСБ почали створювати незаконні збройні формування, так звані "войcковые казачьи общества".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.