НОВИНИ

У США не знайшли доказів змови між Росією та Трампом

Зазначається, що дане розслідування проводили республіканці.

Республіканці в комітеті розвідки Палати представників США не виявили доказів змови між співробітниками виборчого штабу чинного американського президента Дональда Трампа з Росією. Про це повідомляє The Associated Press.

 

Зазначається, що після розслідування тривалістю у рік республіканець Майк Конавей наголосив, що комітет завершив опитування свідків.

 

За його словами, він збирається виступити із доповіддю на дану тему у вівторок, 13 березня.

 

"Ми не знайшли ніяких доказів змови. Ми виявили, можливо, деякі помилки, недоречні зустрічі, невідповідні рішення на зустрічах. Але тільки Том Кленсі або Вінс Флінн (письменники США, - Ред.) могли взяти цю серію ненавмисних контактів, зустрічей, чого завгодно, і вплести це в якійсь шпигунський трилер, який міг би з цього вийти", - підкреслив він.

 

Крім того, громадськість зможе побачити лише загальнодоступну інформацією зі звіту.

 

У свою чергу, демократи оприлюднять власний проект доповіді, але зі зовсім іншими висновками.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що американська розвідка опублікувала доповідь про втручання Росії у президентські вибори в США. За даними розвідки США, російський президент РФ Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.

 

У доповіді російський уряд і Путін звинувачуються в тому, що вони "віддають очевидну перевагу" обраному американському президентові Дональду Трампу.

 

Тим часом, Трамп визнав факт причетності Російської Федерації до кібератак на інфраструктуру США, але не вважає, що згадані атаки вплинули на результати виборів. Крім того, він назвав "полюванням на відьом" дії нинішньої американської адміністрації щодо Росії.