НОВИНИ

На Донбасі бойовики обстріляли автомобіль працівників Донецької фільтрувальної станції – СЦКК

Як зазначається, відповідно до висновків трасологічної оцінки місцевості, обстріл автомобіля з боку ЗСУ "є абсолютно неможливим".

На Донбасі незаконні збройні формування обстріляли автомобіль, що перевозив працівників до Донецької фільтрувальної станції. Про це в понеділок, 12 березня, українська сторона СЦКК поінформувала представників СММ ОБСЄ.

 

Як зазначається, відповідно до висновків трасологічної оцінки місцевості, обстріл автомобіля з боку Збройних сил України "є абсолютно неможливим".

 

"Як і інші критичні об’єкти цивільної інфраструктури Донбасу, ДФС знаходяться під особливою увагою Збройних Сил України. Головне завдання – недопущення тут будь-яких порушень режиму припинення вогню, навіть коли ЗС України змушені відкривати вогонь у відповідь. Всі ці об’єкти мають постійні гарантії безпеки з боку ЗС України, у той час як, з боку військових формувань РФ такі гарантії систематично порушуються, що свідчить, про їхню абсолютну незацікавленість у забезпеченні екологічної безпеки регіону та у відновленні цивільної інфраструктури Донбасу", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 2 березня ДФС припинила роботу: внаслідок бойових дій в обладнанні Донецької фільтрувальної станції, що забезпечує водою кілька населених пунктів, сталося коротке замикання. 3 березня глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що Донецька фільтрувальна станція (ДФС) відновила роботу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.