НОВИНИ

Комітет рекомендував Раді зняти недоторканність з Бакуліна

Водночас парламенту рекомендують дозволити затримання та арешт нардепа.

Комітет з питань регламенту Верховної Ради рекомендував парламенту зняти депутатську недоторканність з народного депутата Євгена Бакуліна. Відповідне рішення на засіданні комітету прийняли одноголосно.

 

Як зазначається, Раді рекомендували дозволити притягти Бакуліна до кримінальної відповідальності, а також дати дозвіл на його затримання і арешт.

 

Як повідомлялося, 19 лютого до Верховної Ради надійшли документи про зняття недоторканності з народного депутата Євгена Бакуліна.

 

Нагадаємо, 17 червня 2016 року слідчі ГПУ затримали, а 18 червня суд арештував молодшого брата із клану Кацуб Олександра. Його підозрюють у привласненні 449,9 млн гривень НАК «Нафтогаз-України». У лютому генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Кацуба пішов на співпрацю зі слідством у вигляді виплати державі 100 млн грн. (близько $3,5 млн за нинішнім курсом) як компенсації причинених збитків. Цей внесок мав стати передумовою розгляду судом угоди про визнання вини і визначення покарання. За словами Луценка, Кацуба дав свідчення про високопоставлених членів мафії. Він також зазначив, що після закріплення угоди судом людина вважається засудженою, але може вільно пересуватися по території України. Відтак суд звільнив Кацубу й зняв арешт із його майна.

 

У липні 2017 року Луценко заявив, що свідчення колишнього заступника глави правління НАК "Нафтогаз України" Олександра Кацуби, який уклав угоду зі слідством, дають Генеральній прокуратурі підстави на підготовку подання про надання згоди на зняття недоторканності з народного депутата з фракції "Опозиційний блок" Євгена Бакуліна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.