НОВИНИ

Стало відоме ім'я загиблого в зоні АТО бійця

Олександр Швець загинув внаслідок підриву.

У зоні АТО, у Донецькій області, 11 березня під час виконання бойового завдання загинув український військовий Олександр Швець. Про це повідомляє прес-служба Військово-морських сил ЗСУ.

 

"Підчас виконання бойових завдань по захисту незалежності та територіальної цілісності України на території Донецької області загинув наш бойовий побратим – молодший сержант Швець Олександр Васильович. Військово-Морські Сили Збройних Сил України, рідні й близькі загиблого понесли непоправну втрату", – йдеться в повідомленні.

 

За інформацією групи "Сучасна Олександрія", військовий загинув внаслідок осколкових поранень.

 

Як зазначається, Олександр Швець народився в 1971 році, жив у місті Олександрія Кіровоградської області.

 

"Навчався у школі №2 ім.М.Горького, потім здобув виробничу професію. Працював слюсарем на ТОВ ЗПТУ "Віра-Сервіс Інтермаш", – зазначається в повідомленні.


Так, у 2015 році його призвали за мобілізацією до Збройних Сил України на військову службу в зоні АТО.

 

"Після демобілізації з 2016 року продовжив службу за контрактом. Олександр був молодшим сержантом, навідником другого мінометного взводу мінометної батареї батальойону морської піхоти в/ч А2802", – додали в групі.

 

Нагадаємо, 11 березня на Донбасі від початку доби зафіксовано три обстріли позицій українських військових. На Донецькому напрямку, під час виконання бойового завдання з перевезення майна внаслідок підриву загинув український військовослужбовець.