НОВИНИ

Меркель заявила про відсутність виконання навіть першого пункту Мінських угод

Канцлер ФРН заявила, що не було зроблено жодних значимих кроків у виконанні даних домовленостей.

У понеділок, 12 березня, Канцлер ФРН Ангела Меркель перед підписанням коаліційної угоди між Християнсько-демократичним союзом, Християнсько-соціальним союзом і Соціал-демократичною партією Німеччини заявила, що на Донбасі як і раніше не вдається дійти до дійсно стабільного перемир'я, тобто немає 100-процентного виконання навіть першого пункту Мінських угод.

 

"Було б правильним, якби ми спочатку мали пару кроків, а потім говорили б про питання санкцій. Але це мають бути дійсно якісно важливі кроки", - сказала лідер ХДС, уточнивши, що чекає таких кроків від обох сторін - від Росії і від України.

 

Меркель висловила надію на те, що питання розміщення місії "блакитних шоломів" на Донбасі, яке розглядається в ООН місяцями, буде вирішено.

 

Також канцлер заявила, що чекає виборів президента РФ: "Я роблю ставку на те, що після виборів в Росії ми зможемо по-справжньому запустити процес і просунутися в якісному плані", - сказала глава німецького уряду."

 

Нагадаємо, що 20 лютого президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з канцлером Німеччини Ангелою Меркель щодо стану реалізації мінських домовленостей.

 

Також зауважимо, що Соціал-демократи Німеччини підтримали створення «великої коаліції» з блоком Меркель, з чим німецьких колег привітав президент України у Facebook.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.