НОВИНИ

Європейський Союз не визнає "виборів" президента РФ у окупованому Криму - Моґеріні

Також представниця ЄС наголосила, що надзвичайно важливо, що її візит в Україну відбувається "всього за декілька днів до четвертої річниці анексії Криму та Севастополя".

У понеділок, 12 березня, Високий представник Європейського союзу із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Моґеріні на спільній конференції з президентом України Петром Порошенком заявила, що ЄС не визнає результати російських виборів в анексованому Криму.

 

"Ми не визнаємо так звані вибори там, і ми залишаємося відданими повному втіленню нашої політики невизнання, як я сказала, у тому числі через санкції, пов'язані з цим", - сказала вона.


Також Моґеріні наголосила, що  надзвичайно важливо, що її візит в Україну відбувається "всього за декілька днів до четвертої річниці анексії Криму та Севастополя".

 

"Ми не визнаємо анексію. Ми продовжимо втілювати нашу політику невизнання анексії. І ми продовжуємо засуджувати це порушення міжнародного права", - заявила  представниця ЄС.

 

Зазначимо, що вибори президента РФ запланували на 18 березня, четверту річницю анексії Криму.

 

Нагадуємо, що Моґеріні в Києві також заявила, що Євросоюз готовий робити більше для відновлення Донбасу та спрямовує свої зусилля на повне виконання Мінських угод.