НОВИНИ

Моґеріні заявила, що Євросоюз готовий робити більше для відновлення Донбасу

Водночас віце-президент Єврокомісії зауважила, що ЄС передусім хоче спрямувати зусилля на повне виконання Мінських угод.

Високий представник Європейського союзу із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Моґеріні заявляє, що ЄС готовий робити більше в напрямі відновлення Донбасу, але у першу чергу хоче спрямувати зусилля на повне виконання Мінських угод.

 

«Ми також обговорили з прем'єр-міністром ситуацію на сході України. Хочу наголосити, що ми підтримуємо повне впровадження Мінських угод. Також під час нашої зустрічі ми наголосили на відповідальності Росії у цьому питанні, і як ви знаєте, санкції ЄС напряму пов'язані із повним виконанням Мінських угод», - сказала Моґеріні.

 

«Ми як ЄС готові робити більше у плані реконструкції цього регіону, однак у першу чергу ми хочемо спрямувати наші зусилля на повне виконання Мінських угод», - наголосила вона.

 

Нагадаємо, що Моґеріні планує розпочати комунікаційну кампанію під назвою «Moving Forward Together» метою якої є показати, що означає Угода про асоціацію з ЄС для українців, і чому це пріоритетне завдання.