НОВИНИ

Лондон приготувався офіційно звинуватити Росію у отруєнні Скріпаля

Тереза Мей готова висунути офіційні звинувачення Росії за спробу отруєння колишнього російського шпигуна

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей на засідання ради національної безпеки виступить з офіційною заявою, в якій може звинуватити Москву у спробі отруїти Сєргєя Скріпаля і його дочку, повідомляє Interfax з посиланням на видання Times.

 

У Лондоні відбудеться засідання ради національної безпеки, на якому главі уряду повідомлять про останні результати розслідування інциденту в Солсбері. Поліція і розвідка готові представити прем'єру докази того, що за замахом на вбивство Сєргєя Скріпаля стоїть Росія.

 

Відразу після цього Мей може виступити з офіційною заявою, в якій покладе на Москву відповідальність за атаку в Солсбері. Вона готова застосувати санкції аж до висилки російських дипломатів і відмови у в'їзних візах людям, близьким до російського керівництва.

 

Нагадаємо, що  5 березня у Великій Британії, у графстві Вілтшир, 66-річний громадянин Росії Сєргєй Скріпаль потрапив з важким отруєнням до лікарні.  Разом з ним була його донька. Відомо, що Скріпаль є колишнім російськими шпигуном, який був засуджений в Росії за шпигунство на користь Британії. Голова міжнародного комітету палати громад Том Тугендхат заявив, що отруєння колишнього російського шпигуна Сєргєя Скріпаля містить всі ознаки причетності Росії.