НОВИНИ

З’явилося нове відео запуску ракети Falcon Heavy

На ролику є кадри аварії центрального прискорювача ракети.

Засновник SpaceX Ілон Маск показав нове відео запуску надважкої ракети Falcon Heavy з електромобілем Tesla. Змонтований ролик він опублікував у Twitter.

 

"Чому Falcon Heavy і Starman? (Манекен, який знаходиться за кермом Tesla Roadster - ред.). Життя не може бути просто вирішенням однієї проблеми за іншою. У ньому мають бути речі, які надихають вас, завдяки яким ви з радістю прокидаєтеся вранці і стаєте частиною людства", - написав Маск.

 

Він також додав: "Ось чому ми це зробили. Ми зробили це для вас".

 

Читайте також: Найпотужніша ракета у світі. Що відомо про створення та запуск Falcon Heavy

 

 

У відеоролику є кадри збірки Falcon Heavy, підготовки до запуску, реакції глядачів, летючий автомобіль Teslа, в якому перебуває манекен у скафандрі, а також кадри аварії центрального прискорювача ракети.

 

Нагадаємо, 6 лютого зі стартового майданчику космічного центру Кеннеді у Флориді вперше запустили ракету-носій Falcon Heavy. Це найпотужніша в світі діюча ракета-носій, яка має три перших ступені Falcon 9, з'єднані разом. Кожен оснащений дев'ятьма двигунами. Всього Falcon Heavy має 27 двигунів — найбільше в історії космонавтики. Ракета зможе виводити на низьку навколоземну орбіту 63,8 тонн корисного навантаження.

 

Falcon Heavy — це перша (після Saturn V, що наразі не функціонує) діюча ракета, яка здатна доставити людей на Місяць і Марс. Навантаженням під час запуску Falcon Heavy став особистий електромобіль Ілона Маска Tesla Roadster. SpaceX планує використовувати Falcon Heavy і космічний корабель Dragon для приватних подорожей людей навколо місячної орбіти вже наприкінці 2018 року.