НОВИНИ

Побиття Левченка. Прокуратура відкрила провадження через напад на депутата

Зазначається, що інциддент розслідуватиметься за статею "Насильство щодо державного діяча".

Прокуратура міста Києва відкрила кримінальне провадження через побиття 9 березня на вулиці Половецькій у Шевченківському районі столиці народного депутата Юрія Левченка, який є членом партії ВО "Свобода". 

 

Зазначається, що даний інцидент розслідуватиметься за за ч. 2 ст. 346 Кримінального кодексу України ("Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча").

 

"Інцидент, що стався 9 березня 2018 року під час демонтажу гаражів на вулиці Половецькій у Шевченківському районі столиці між народним депутатом України Юрієм Левченком та групою осіб розслідуватиметься за статею "Насильство щодо державного діяча", - повідомила прес-служба прокуратури Києва у Facebook.

 

 

У свою чергу, через сутички, які відбулися під час даного інциденту  розслідується кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 ("Хуліганство") КК України.

 

Нагадаємо, 9 березня у Києві невідомі побили народного депутата Юрія Левченка, який є членом партії ВО "Свобода". Інцидент стався на вул. Половецькій 25-27, де з 03:30 ночі відбувався протест проти незаконної забудови. За попередньою інформацією, біля гаражного кооперативу сталася сутичка. Так, правоохоронці встановили, що працівники благоустрою, відповідно до припису, проводили демонтаж гаражів.