НОВИНИ

Волкер заявив, що сусіди України мають зважати на російську агресію

Спецпредставник Держдепу США наголосив, що Польща чи Угорщина мають враховувати факт, що Київ зараз веде боротьбу за свою країну на сході.

Сусідні країні, такі як Польща чи Угорщина, сперечаючись з Україною щодо різних питань, мають враховувати факт, що Київ зараз веде боротьбу з РФ за свою країну. Про це заявив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер.

 

"Кожен повинен усвідомлювати драму, з якою стикається Україна: щоденний захист своєї території, втрата солдатів кожного тижня... Це - драматичний досвід, який мають усвідомлювати усі - Польща, США, Німеччина та інші", — заявив Волкер під час виступу у варшавській філії The German Marshall Fund, відповідаючи на питання про погіршення польсько-українських відносин в історичній площині.

 

За його словами, зараз Україна зміцнює свою національну ідентичність, і потребує поваги і розуміння. Волкер зауважив, що не усім може подобатися те, що робить Україна.

 

"Але ми повинні розуміти, для чого вона це робить. Ми повинні бачити більшу картину, адже необхідною є допомога (Україні — ред.) з боку сім'ї європейських народів відновити контроль над своєю територією. Думаю, це той підхід, який потрібно застосувати під час ведення щоденних дискусій (з Україною — ред.)", - підкреслив спецпредставник держдепартаменту США.

 

Як повідомлялось, Волкер на зустрічі з головою канцелярії президента Польщі Кшиштофом Щерським обговорив протидію агресії РФ та підтримку України.