НОВИНИ

InformNapalm звернув увагу на фото російської техніки з написами ООН, яку РФ може використати для гібридної війни

Зазначається, що знайдені фотодокази можуть розкрити підготовку Росії до провокаційних спецоперацій в Сирії, а можливо, навіть на окупованому Донбасі.

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm під час моніторингу соціальних мереж зафіксували фото, які свідчать про відправклення з Новоросійська російських паливозаправників з написами UN (ООН) на залізничній платформі.

 

Зазначається, що дані фото можуть розкрити підготовку Росії до провокаційних спецоперацій в Сирії, а можливо, навіть на окупованому Донбасі.

 

"5 березня користувач Instagram - oaopid з Новоросійська, викладаючи фотографії на залізничну тематику, опублікував фото паливозаправників з емблемою UN (United Nations) на залізничній платформі", - йдеться у повідомленні.

 

 

Наголошується, що це може бути як вантаж для "сирійського експресу", так і для гібридної війни на Донбасі.

 

Зокрема, саме в Новоросійську знаходиться військово-морська база Чорноморського флоту ВМФ Росії, яка служить відправною точкою для "сирійського експресу".

 

Крім того, ймовірно, це може бути також штатна відправка техніки.

 

"Невідомо, яка ще техніка з емблемою UN не потрапила в об'єктив фотолюбителя. Не виключаємо, що це може бути і штатна відправка техніки, але нам невідомо чи має Росія право маркувати її позначенням ООН", - підкреслили у спільноті.

 

Так, станом на 2017 рік у миротворчих місіях ООН брало участь всього 98 російських миротворців: 38 поліцейських, 55 військових спостерігачів і 5 офіцерів зв'язку.

 

"Для такого мізерного контингенту, очевидно, не потрібно такої кількості бензовозів", - пояснили у InformNapalm.

 

У свою чергу, великий десантний корабель (ВДК) ЧФ  РФ "Орськ"  6 березня  пройшов через чорноморські протоки в акваторію Середземного моря і тримає курс в сирійський порт Тартус, де розташована база матеріально-технічного забезпечення ВМФ Росії в Середземному морі.

 

"ВДК "Орськ" судячи з його осадки, був сильно завантажений: на верхній палубі помічено велику кількість тентованих вантажiвок КамАЗ, а також вантажних автомашин ЗІЛ-131 з кунгами(кузов уніфікований нульового (нормального) габариту, - Ред.)", - додали у повідомленні.

 

Волонтери спільноти підсумували, що якщо росіяни вирішили замаскуватися під миротворців ООН, то вони "цілком можуть використовувати це як гібридну військову хитрість у боях за контроль над Східною Гутою".

 

Нагадаємо, 2 березня волонтери міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm встановили 140 російських військових, які брали участь в агресії проти Грузії. Зазначається, що у розслідуванні розкриваються особисті дані офіцерів і сержантів 4-ї окупаційної бази Російської Федерації в Грузії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.