НОВИНИ

Лідер "Демократичної партії" Італії заявив про свою відставку

Екс-прем'єр Маттео Ренці йде у відставку після оголошення результатів парламентських виборів у країні.

Лідер "Демократичної партії" в Італії, екс-прем'єр Маттео Ренці йде у відставку після оголошення результатів парламентських виборів у країні. Про це повідомляє Громадське.

 

"Я полишаю пост глави «Демократичної партії». Наш обов'язок — перегорнути нову сторінку. Наша партія буде в опозиції, демократи ніколи не стануть опорою для уряду антисистемних сил. Ми сказали «ні» уряду екстремістів. І протягом останніх 48 годин ми думки не змінили. Існує щонайменше три елементи, які розділяють нас від Сальвіні да Ді Майо (лідери «Ліни» та «Руху 5 зірок» — ред): антиєвропейські погляди, антиполітичність та словесна ненависть, яка характеризувала їхні кампанії. Творіть уряд без нас", — сказав він під час  прес-конференції.

 

"Демократична партія", лідер якої — Маттео Ренці — була при владі останні п'ять років. Її ідеологія — лівоцентристська та, беручи до уваги весь італійський політикум, проєвропейська. За час правління Ренці, партія втратила підтримку значної частини італійців, незадоволених його політикою.

 

Як повідомлялось, в Італії у неділю, 4 березня, відбулися вибори в обидві палати парламенту країни - Палату депутатів та Сенат.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.