НОВИНИ

Рева запевнив, що формула нарахування пенсій не зміниться

За словами міністра, для людей, які мають повний страховий стаж, законодавчими змінами, які розробляє Мінсоцполітики, будуть передбачені додаткові соціальні гарантії.

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що введена формула нарахування пенсій змінюватися не буде. Про це він розповів у ефірі одного з українських каналів, передає Укрінформ.

 

"Люди мають великий стаж і маленькі заробітки. В результаті застосування єдиної формули вони отримали менші підвищення ніж ті, які мали більший заробіток...Тепер потрібно зробити деякі коригування щодо того, щоб ці люди, які виконали умови пенсійного страхування і мають повний стаж, мали й достойну пенсію. Але підкреслюю, це не означає, що буде змінена формула нарахування пенсій. Вона введена, вона є єдиною, і вона буде і надалі використовуватися для розрахунку пенсій", — заявив Рева, коментуючи розробку Мінсоцполітики  механізму, який дозволить зробити роль стажу вищою за заробітну плату при нарахуванні пенсій.

 

Міністр наголосив, що для людей, які мають повний страховий стаж, законодавчими змінами, які розробляє Мінсоцполітики, будуть передбачені додаткові соціальні гарантії для того, "щоб їхнє пенсійне забезпечення відповідало їхньому трудовому внеску в загальну справу".

 

Читайте також: КСУ визнав оподаткування пенсій неконституційним

 

Також Рева додав, що за дорученням Прем'єр-міністра України зараз Мінсоцполітики розробляє відповідні законодавчі зміни, і "після того, як вони будуть погоджені, вони будуть направлені у Верховну Раду України".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.