НОВИНИ

Німеччина відреагувала на рішення сторін конфлікту на Донбасі відновити перемир’я

Зазначається, що Берлін закликав до конкретних кроків, які включають у себе відведення важкої зброї, військ та розмінування.

Міністерство закордонних справ Німеччини закликало до конкретних кроків, щоб закріпити перемир’я на сході України. Про це йдеться в офіційній заяві німецького дипвідомства.

 

Зазначається, що жителям уражених регіонів необхідне стійке перемир’я.

 

"Важливим сигналом є те, що сторони конфлікту на сході України погодились відновити перемир’я. Мешканці уражених регіонів зазнали великих страждань, особливо у змиві місяці. Вони терміново потребують скорочення військових дій та стійке перемир’я", - йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що конкретні кроки включають у себе відведення важкої зброї, військ та розмінування.

 

"Тепер має значення те, щоб перемир’я було дотримане і підкріплене конкретними кроками. Це включає в себе відведення важкої зброї, військ та розмінування", - додали у дипвідомстві.

 

Крім того, Німеччина закликала вживати подальші заходи для виконання Мінських угод.

 

"Ми закликаємо всі сторони дотримуватися домовленості та вжити подальших заходів для виконання Мінських угод", - підкреслили у заяві.

 

Нагадаємо, 5 березня у Німеччині заявили про стурбованість рішенням російського Газпрому розірвати контракт на поставки газу з НАК "Нафтогаз України". Німецький уряд закликав сторони врегулювати суперечку.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.