НОВИНИ

У Єврокомісії назвали дату приїзду до Києва верховного представника ЄС

Зазначається, що Федеріка Могеріні відвідає Київ 11-12 березня, щоб обговорити стан антикорупційних реформ та ситуацію на Донбасі.

Верховний представник Європейського союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні відвідає 11-12 березня з робочим візитом Київ. Про це повідомляє  Deutsche Welle з посиланням на джерела в  Єврокомісії.

 

Зазначається, що очільниця має намір обговорити стан антикорупційних реформ та ситуацію на Донбасі.

 

Зокрема, під час візиту  глава європейської дипломатії  зустрінеться  з президентом  Петром Порошенком, прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

 

Крім того, вона також поспілкується з представниками громадянського суспільства, які ведуть антикорупційну боротьбу в країні.

 

Наголошується, що очільниця має намір зустрітися  з членами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ) в Україні та міністром з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадимом Чернишем.

 

Нагадаємо, 1 лютого стало відомо, що верховний представник Європейського союзу Федеріка Могеріні приїде в Україну в березні 2018 року. Політики планують обговорити питання реформ, Криму та Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.