НОВИНИ

Die Welt: Хвастощі Путіна руйнівним озброєнням мають на меті залякати Захід, а саме США

За словами журналіста Ріхарда Герцінґера, "надії Росії на кращі відносини зі США за президентства Дональда Трампа не справдилися".

Хвастощі президента Росії Владіміра Путіна руйнівним озброєнням мають на меті залякати Захід, а саме США, які він оголосив стратегічним супротивником. Про це пише журналіст Ріхард Герцінґер у статті для німецького видання Die Welt.

 

Як зазначає журналіст, "запевнення Путіна, що це «вундерваффе» слугуватиме виключно для забезпечення миру, дуже вже нагадує радянські часи". 

 

За словами Герцінґера, Путін "попереджає всіх, хто наважиться завадити йому реалізувати агресивні бажання та плани щодо нового світового порядку, як це він уже продемонстрував у Сирії та Україні". 

 

"Кремлівський очільник також підкреслив, що «Росія застосує ядерну зброю у випадку нападу на неї чи на її союзників»", — зауважує журналіст.

 

Читайте також: Меркель і Трамп висловили стурбованість заявами Путіна про нові види зброї

 

Автор статті каже й про те, що "Європа занадто довго перебувала в ілюзії самовпевненості, що її оточують лише друзі й майбутнє виключно за методами м’якої сили".

 

"При цьому багато хто вважає, що рішення НАТО про видатки на оборону в розмірі 2% ВВП є аморальною мілітаризацією, хоча Бундесвер є небоєздатним. У той час як такі авторитарні країни, як Росія та Китай, суттєво зменшують своє відставання у військових технологіях від західних союзів", — пише Герцінґер.

 

Німецький журналіст також зазначає, що "надії Росії на кращі відносини зі США за президентства Дональда Трампа не справдилися".

 

"Через переозброєння та економічні санкції Вашингтон намагався збільшити свою перевагу перед РФ, проте їм так і не вдалося стримати її", — цитує російського президента Герцінґер.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.