НОВИНИ

Євросоюз зняв з санкції з екс-глави Мін'юсту Лукаш та екс-регіонала Клюєва – ЗМІ

Водночас Лукаша на своїй сторінці в Facebook підтвердила відповідну інформацію, однак заявила, що продовжить судитися з Радою ЄС.

У понеділок, 5 березня, міністри Євросоюзу виключили із санаційного списку колишню главу Міністерства юстиції Олену Лукаш та колишнього народного депутата від "Партії регіонів" Сергія Клюєва. Про це пише "Інтерфакс-Україна", з посиланням на ЗМІ.

 

Водночас Лукаша на своїй сторінці в Facebook підтвердила відповідну інформацію, однак заявила, що продовжить судитися з Радою ЄС.

 

"Я продовжу судитися з Радою ЄС в Люксембурзькому суді ЄС. Потрібно з'ясувати, чи правомірно до мене застосовувалися санкції", – написала вона.

 

Зазначимо, що раніше в Європейській раді повідомили, що санкції зняли з двох посадовців.

 

Як повідомлялося 21 лютого, Європейський суд ухвалив рішення про незаконність санкцій Ради Євросоюзу щодо колишнього народного депутата від "Партії регіонів" Сергія Клюєва. Згодом DW повідомили, що з санкційного списку може бути виключена екс-міністр юстиції Олена Лукаш.

 

Нагадаємо, 28 січня 2016 року Верховна Рада підтримала подання Генеральної прокуратури України на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата Клюєва. Клюєв підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство), ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. У 2015 році він втік з України.