НОВИНИ

Збройні Сили України висловили готовність до встановлення режиму «тиші» на Донбасі з 5 березня

ЗСУ готові негайно адекватно реагувати у відповідь у разі загрози життю бійцям підрозділів української армії.

Збройні Сили України висловили готовність готові до встановлення та дотримання режиму припинення вогню з 00.00 годин 5 березня 2018 року. Про це йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО у Facebook.

 

«Підрозділи ЗС України у районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей, готові до забезпечення виконання усіх заходів щодо запровадження та підтримання режиму припинення вогню по всій лінії розмежування сторін на сході України», - йдеться в повідомленні.

 

У штабі АТО нагадують, що кожна домовленість про припинення вогню силами АТО дотримувалася неухильно. Водночас, виключно у разі загрози життю та здоров’ю цивільного населення, особового складу підрозділів ЗС України, здійснення інших провокаційних дій бойовиками окупаційної адміністрації Російської Федерації, Збройні Сили України готові негайно адекватно реагувати у відповідь.

 

Як повідомлялося, 2 березня, Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі підтвердила прихильність всеосяжному і безстроковому режиму припинення вогню, починаючи з півночі 5 березня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.