НОВИНИ

Бомбардування в Сирії мають ознаки воєнних злочинів - ООН

Зейд Раад аль-Хусейн заявив, що попри оголошену щоденну гуманітарну паузу для Східної Гути, цивільні повідомляють про продовження обстрілів.

Верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хусейн заявив, що бомбардування та обстріли цивільних в Східній Гуті та інших районах Сирії можуть мати ознаки воєнних злочинів.

 

«Те, що ми бачимо в Східній Гуті та інших місцях в Сирії, є ймовірно воєнними злочинами та злочинами проти людяності», - заявив він під час засідання Ради ООН з прав людини в Женеві.

 

За словами аль-Хусейна, одного дня винні у цих злочинах будуть ідентифіковані та притягнуті до відповідальності.

 

"Жорна правосуддя можливо й повільні, але вони крутяться", - наголосив Зейд Раад аль-Хусейн. Він додав, що попри оголошену щоденну гуманітарну паузу для Східної Гути, цивільні повідомляють про продовження обстрілів.

 

Нагадаємо, за даними волонтерської організації "Сирійська цивільна оборона", у сирійській провінції Східна Гута з моменту оголошення гуманітарного перемир'я загинули 103 людини.

 

В районі, що з усіх боків заблокований урядовими військами, перебувають близько 400 тисяч людей, котрі потребують термінової доставки продуктів харчування та речей першої необхідності.

 

Як відомо, 24 лютого РБ ООН ухвалила резолюцію щодо Сирії, за якою у країні має бути запроваджене 30-денне перемир'я з метою доставки гуманітарної допомоги та евакуації поранених. Однак гуманітарне перемир'я постійно порушується.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.