НОВИНИ

Тристороння контактна група оголосила про повне та безстрокове перемир’я на Донбасі

ТКГ повторно заявляє про свою загальну й тверду прихильність повному виконанню Мінських угод.

Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі підтверджує прихильність всеосяжному і безстроковому режиму припинення вогню, починаючи з півночі 5 березня. Про це йдеться в заяві Тристоронньої контактної групи і представників окремих районів Донецької та Луганської областей, опублікованій на сайті ОБСЄ 2 березня.

 

 

«Тристороння контактна група за участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей визнає позитивний вплив їх заново підтвердженої 20 грудня 2017 року прихильності режиму припинення вогню», - стверджується в заяві.

 

 

Також підкреслюється важливість забезпечення миру та спокою для населення в зоні конфлікту на сході України.

 

 

У зв`язку з цим наголошується, що, керуючись раніше досягнутими угодами і зобов`язаннями сторін, ТКГ «підтверджує свою повну прихильність всеосяжному, сталому і безстроковому припиненню вогню, починаючи з 5 березня 2018 року 00 год 01 хв. (за київським часом)”.

 

 

Крім того, контактна група «підкреслює важливість прийняття й дотримання відповідних наказів про припинення вогню, ефективного застосування дисциплінарних заходів у випадках порушень режиму припинення вогню, незастосування вогню, включаючи вогонь у відповідь, уникнення наступальних дій і розвідувальних операцій».

 

 

Разом із тим, ТКГ наголошує на важливості «суворої заборони, зокрема, ведення вогню як у напрямку, так і з боку населених пунктів, розміщення й застосування важкого озброєння в населених пунктах і в їх близькості, а також навмисного обстрілу цивільної інфраструктури, включаючи школи, дитячі садки, лікарні та громадські приміщення».

 

 

ТКГ повторно заявляє про свою загальну й тверду прихильність повному виконанню Мінських угод.

 

 

Нагадаємо, 2 березня, на Маріупольському напрямку бойовики вчинили спробу нападу на передові позиції окремої бригади морської піхоти сил АТО, унаслідок чого було ліквідовано одного терориста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги