НОВИНИ

ДФС оштрафувала голову "Нафтогазу" Коболєва на 8,3 млрд гривень

Згідно з текстом постанови, яку оприлюднив Коболєв, він "не забезпечив можливість подання додаткової митної декларації з повним пакетом товаросупроводжуючих документів".

Державна фіскальна служба оштрафувала голову правління НАК Нафтогаз України Андрія Коболєва на суму 8,3 мільярда гривень за порушення митних правил. Про це Коболєв повідомив на своїй сторінці у Facebook. 

 

"А ось і привітання з перемогою в Стокгольмі, яке я сьогодні отримав від Державної фіскальної служби України: два персональні штрафи на суму 7 та 1,3 млрд. грн. Тобто я (як фізична особа) повинен сплатити 8,3 млрд. грн «не пізніше п‘ятнадцяти днів", — йдеться у повідомленні.

 

 

Підстава, зазначена в тексті постанови, "не забезпечив можливість подання додаткової митної декларації з повним пакетом товаросупроводжуючих документів". 

 

Однак Коболєв впевнений, що реальна причина — "відмова Нафтогазу оформлювати та оплачувати природний газ, який ВАТ Газпром контрабандно постачав на тимчасово окуповані території Донецької та Луганських областей".

 

"Саме тому ми досі й не можемо надати весь пакет документів, оскільки не будемо платити за газ, який не замовляли і не споживали, але на якому наполягає Газпром. Я не жаліюсь, я просто хочу, щоб всі розуміли, з якими «патріотами» нам тут доводиться мати справу", — додав Коболєв. 

 

Нагадаємо, що Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги НАК "Нафтогаз України"стосовно компенсації за недопоставлені обсяги газу для транзиту російським "Газпромом". Так, "Нафтогаз" домігся компенсації у сумі 4,63 млрд дол. США за недопоставку Газпромом погоджених обсягів газу для транзиту. За результатами двох арбітражних проваджень у Стокгольмі Газпром має сплатити 2.56 млрд дол. США на користь Нафтогазу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.