НОВИНИ

Мінгареллі заявив, що в Україні неприйнятний рівень нерівності

За словами голови представництва ЄС, Україна не може залишатися країною, де більшість населення намагається вижити на менш ніж 200 доларів, а на вулицях їздять сотні Porsche, Ferrari та Lamborghini.

Рівень нерівності в Україні просто неприйнятний, оскільки в такій ситуації досягти стійкого економічного зростання неможливо. Про це заявив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі на інвестиційній конференції Dragon Capital у Києві. 

 

"Багато хто з вас ультраліберали, я - ні. Я вірю, що після певного рівня соціальної нерівності неможливо досягти стійкого зростання. У цій країні рівень нерівності просто неприйнятний", — заявив він.

 

Мінгареллі наголосив на важливості соціальної згуртованості.

 

"Ви не можете бути країною, де більшість населення намагається вижити на менш ніж 200 доларів, коли у вас сотні Porsche, Ferrari та Lamborghini на вулицях. Так не може продовжуватися. Соціальна згуртованість дуже важлива", — заявив представник ЄС.

 

Раніше Мінгареллі заявив, що в Україні у важких умовах було здійснено багато реформ і ті, хто їх не бачить, — "або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.