НОВИНИ

Правоохоронці затримали підозрюваних у замаху на керівника зернової корпорації

За словами голови Нацполіції, зловмисники намагалися в такий спосіб примусити керівників до розкрадання державних коштів.

Правоохоронців затримали 28 лютого чотирьох зловмисників, які підозрюються у замаху на вбивство керівника ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України". Про це повідомив голова Національної поліції Сергій Князєв на свої сторінці у Facebook.

 

"Ще 10 листопада минулого року у Києві злочинець проломив голову керівнику державного підприємства, а через деякий час іншому керівнику прив’язали бойову гранату до авто. І тільки раптове зниження температури призвело до того, що важіль гранати не спрацював, а примерз до кузова. Це і врятувало життя багатьох людей, адже авто було припарковане у людному місці Києва", – йдеться у повідомленні.

 

За словами Князєва, напад замовили через їхню професійну діяльність, а зловмисники намагалися в такий спосіб примусити керівників до розкрадання державних коштів. За даними поліцейських, "прикриваючись підробленими договорами експортування, учасники злочинної схеми проводили фіктивні закупки зерна".

 

 

Раніше директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник повідомив, що ПАТ «Державна продовольча зернова корпорація»  зазнала збитків на суму понад $60 млн дол. через корупційні схеми, до яких мають відношення компанії контрольовані російським бізнесом.