НОВИНИ

"Нафтогаз" проти "Газпрому". Порошенко відреагував на рішення Стокгольмського арбітражу

Зазначається, що президент провів зустріч з командою Нафтогазу.

Президент Петро Порошенко назвав рішення Стокгольмського арбітражу щодо позову НАК "Нафтогаз Україна" проти російського Газпрому "історичною переконливою перемогою". Про це в середу, 28 лютого, повідомляє перс-служба глави держави.

 

Зазначається, що Порошенко провів зустріч з командою Нафтогазу. Так, у ході зустрічі голова правління НАК Андрій Коболєв повідомив, що відповідно до рішення арбітражного суду Україна виграла чотири млрд 630 млн доларів, які Газпром має компенсувати за минулі періоди.

 

 

"Це є справжня перемога. Сьогоднішнім рішенням Стокгольмського Арбітражу Україна виграла 4 млрд 600 млн доларів США. З цих коштів будуть сплачені газ, який споживався нами в дуже важкому 2014 році. І до бюджету державної компанії НАК "Нафтогаз України" буде зараховано 2 млрд 560 млн доларів США. При чому будуть зараховані негайно. Це є результат спільної узгодженої роботи менеджменту НАК Нафтогаз, Уряду, Президента",  – заявив президент.

 

За його словами, "це історичне рішення по захисту національних та фінансових інтересів України".

 

Як повідомлялося, 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги НАК "Нафтогаз України" стосовно компенсації за недопоставлені обсяги газу для транзиту російським "Газпромом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.