НОВИНИ

У Мінську домовились про можливе розведення сил біля Станиці Луганської

Оліфер також додала, що під час засідання досягнуто згоди щодо необхідності відновлення лінії мобільного зв'язку.

На засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі в Мінську в середу, 28 лютого, сторони домовились про можливе розведення сил та засобів поблизу Станиці Луганської 5 березня. Про це прес-секретар українського представника в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер написала на своїй сторінці у Facebook.

 

"За умови дотримання режиму тиші в районі н.п. Станиця Луганська 5 березня 2018 року може відбутися розведення сил та засобів, як це передбачено відповідним рамковим рішенням ТКГ", – йдеться в повідомленні.

 

Крім того, за її словами, у гуманітарній підгрупі триває робота з визволення заручників.

 

"Українська сторона вимагала невідкладного відкриття КПВВ "Золоте", як це передбачено домовленостями лідерів країн Нормандської четвірки від 19 жовтня 2016 року", – написала Оліфер.

 

Вона також додала, що під час засідання досягнуто згоди щодо необхідності відновлення лінії мобільного зв'язку.

 

"ОРДО завірила у наданні гарантій безпеки для ремонтних бригад. Українська сторона надала такі гарантії ще 12 лютого 2018 року, інформацію про це було передано СММ ОБСЄ", – заявила Оліфер.

 

Нагадаємо, 5 грудня на засіданні Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі сторони також домовились про розведення сил біля Станиці Луганської 10 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.