НОВИНИ

У Євросоюзі заявили про виділення гуманітарної допомоги для України на суму 24 млн євро

Зазначається, що нова гуманітарна програма включатиме продовольство, охорону здоров'я та освіту для дітей.

У Європейській комісії заявили про виділення 24 мільйонів євро гуманітарної допомоги на потребу постраждалих від конфлікту на сході України. Про це йдеться на сайті Єврокомісії.

 

Зазначається, що фінансування здійснюється через організацію у Брюсселі конференції високого рівня для підвищення обізнаність про гуманітарні наслідки конфлікту на Донбасі.

 

За словами єврокомісара з питань міграції Христоса Стиліанідеса, нова  гуманітарна програма включатиме продовольство, охорону здоров'я та освіту для дітей.

 

"Чотири роки конфлікту стали величезним тягарем для цивільного населення в Східній Україні. Не можна не помітити, що на порозі Європейського Союзу - гуманітарна криза. Підтримка всіх тих, хто цього потребує пріоритетом для ЄС. Наша нова програма підтримки передбачає необхідну допомогу, таку як продовольство, охорона здоров'я та освіта для дітей " – зауважив він.

 

Наголошується, що нове фінансування ЄС допоможе у вирішенні основних потреб найуразливіших груп населення по контактній лінії, у тому числі в неконтрольованих державою районах.

 

За даними Єврокомісії, ЄС разом зі своїми державами-членами є найбільшим донором гуманітарної допомоги Україні. З початку конфлікту у 2014 році ЄС вже надав Україні 677 мільйонів євро.

 

Нагадаємо, 24 січня заступник очільника Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив, що мешканці Луганської та Донецької областей за 2017 рік отримали гуманітарну допомогу від Швейцарії, Литви, Білорусі та UNICEF.

 

Як повідомлялося 20 січня, Міжнародний аналітик та колишній речник Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків заявив, що Всесвітня програма з продовольства (WFP), створена під егідою ООН, припиняє свою діяльність на Донбасі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.