НОВИНИ

У Македонії тисячі людей вийшли на протест проти перейменування країни

Протестувальники звинуватили уряд прем'єр-міністра, головну опозиційну націоналістичну партію у зраді національних інтересів Македонії.

У столиці Македонії Скоп’є кілька тисяч людей вийшли на вулиці 27 лютого, щоб висловити протест проти можливої зміни назви країни. Про це повідомляє Радіо Свобода.

 

Протестувальники вимагали припинити переговори і вигукували «Хай живе Македонія!» і тримали в руках македонський прапор.

 

 

Протест організував Всесвітній македонський конгрес і декілька інших організацій. Вони звинуватили і уряд прем’єр-міністра Зорана Заєва, і головну опозиційну націоналістичну партію VMRO-DPMNE в зраді національних інтересів Македонії. Політичні партії, в тому числі VMRO-DPMNE, заявили, що не мають ніякого стосунку до протесту.

 

Як повідомлялось, прем'єр-міністр Македонії Зоран Заєв повідомив, що за підсумками Балканського саміту обрали чотири варіанти назви країни. За його словами, це може бути Республіка Північна Македонія, Республіка Верхня Македонія, Республіка Вардарська Македонія та Республіка Македонія (Скоп'є). 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.