НОВИНИ

Українські репортажисти року. Конкурс "Самовидець" оголосив список фіналістів

Зазначається, що церемонія нагородження переможців відбудеться 23 березня в київській книгарні "Є" на вулиці Лисенка, 3 о 18.30.

Конкурсу художнього репортажу імені Майка Йогансена "Самовидець"  оголосив  список фіналістів, до якого увійшли Гаяне Авакян, Тетяна Гладиш, Віра Курико, Вадим Лубчак, Олена Максименко, Григорій Пирлик, Євгенія Подобна, Тетяна Синьоок, Анастасія Федченко та Христина Шалак. Про це йдеться на сайті книжкового веб-порталу про сучасну українську та зарубіжну літературу "ЛітАкцент".

Зазначається, що тексти фіналістів вийдуть окремою збіркою репортажів у видавництві "Темпора".

 

Читайте також: Літакцент року: без поезії, але з Жаданом і Чехом

 

"Тема 6-го "Самовидця"— "Покоління вільних. Як нова генерація творить майбутнє". Хто вони? Які? Чим живуть? Як вони бачать минуле, осмислюють теперішнє, а головне — як творять майбутнє? Хто ці люди, що розставляють для всіх нас "дороговкази"? Які явища, процеси, події наближають майбутнє і нас до нього? Тут є місце всьому. Історії успіху й історії спроб і помилок. Герої, які роблять щось надзвичайне і глобальне, і герої, які не творять нічого важливого в масштабах світу та історії, але чий маленький світ і його можливості розгледить талановитий автор", - йдеться у повідомленні.

 

 

Зокрема, імена трьох переможців стануть відомі на церемонії нагородження, що відбудеться 23 березня в київській книгарні "Є" (вул. Лисенка, 3) о 18.30.

 

Наголошується, що цього року на конкурс надійшло 82 роботи.

 

Додається, що репортажі оцінювали журі у складі Єлізавети Гончарової, Олега Криштопи та Марії Титаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.