НОВИНИ

НАЗК викликало нардепа Мельничука для надання пояснень

У відомстві вказали на факт порушення вимог закону "Про запобігання корупції".

До Національного агентства з питань запобігання корупції запросили для надання пояснень народного депутата України Сергія Мельничука. Про це в понеділок, 26 лютого, повідомляє прес-служба відомства.

 

"Для забезпечення реалізації прав особи, яка притягається до адміністративної відповідальності і яка має право подати пояснення і зауваження до змісту протоколу, до Національного агентства з питань запобігання корупції запрошено  народного депутата України Сергія Мельничука", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, НАЗК встановило, що перебуваючи у статусі народного депутата Мельничук входив до складу виконавчого органу ТОВ "МБР-Трейд". Так, він порушив встановлені законом "Про запобігання корупції" обмеження щодо права займатися іншою оплачуваною діяльністю. Зокрема, йдеться про порушення особою встановлених законом обмежень щодо входження до складу правління, інших виконавчих або контрольних органів чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку.

 

"Сергія Мельничука запрошено прибути до Національного агентства 28 лютого 2018 року о 10:00", – заявили в НАЗК.

 

Крім того, у Агентстві нагадали, що неявка посадової особи не є перешкодою для здійснення подальших можливих заходів відповідно до вимог законодавства України про адміністративні правопорушення.

 

Як повідомлялося 9 лютого, Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки 12 декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 - 2016 роки та декларації перед звільненням за три місяці 2017 року. 

 

Додамо, 15 серпня 2017 року в Києві на Троєщині стався конфлікт зі стріляниною за участі депутата Сергія Мельничука. За повідомленням поліції, вогонь відкрив охоронець наредпа. Сам Мельничук повідомив, що зброя, застосована у конфлікті, йому не належить. За інформацією активістів, конфлікт начебто стосується приміщення дитячого садка, яке повернули в комунальну власність і в якому Мельничук вирішив облаштувати громадську приймальню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.