НОВИНИ

Президент Південної Кореї заявив, що США повинні знизити планку для початку переговорів з КНДР

Зазначається, що натомість Пхеньян повинен продемонструвати готовність до денуклеаризації.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив, що Сполучені Штати Америки повинні знизити планку вимог, щоб почати  переговори з КНДР. Про це повідомляє Reuters.

 

За словами очільника, Пхеньян натомість повинен продемонструвати готовність до денуклеаризації.

 

Читайте також: Кім Чен Ин заявив про важливість підтримки "теплого клімату примирення" з Південною Кореєю

 

"Останнім часом Північна Корея показала, що вона відкрита для активної участі Сполучених Штатів в переговорах, і Сполучені Штати говорять про важливість діалогу", - сказав Мун Чже Ін.

 

Наголошується, що зближення між США і КНДР варто почати швидше.

 

"Існує потреба в тому, щоб Сполучені Штати знизили планку вимог  задля переговорів з Північною Кореєю, і Північна Корея повинна показати, що вона готова до денуклеаризації. Важливо, щоб зближення між США і КНДР почалося швидко", - наголосив президент Південної Кореї.

 

Нагадаємо, 25 лютого речника президента Південної Кореї повідомив, що Північна Корея має достатню готовність до перемовин із Сполученими Штатами. Він наголосив, що діалог між США та КНДР повинен відбутися якомога швидше, для покращення відносин між Південною та Північною Кореєю та для фундаментального вирішення проблем півострова.

 

Як повідомлялось, Сполучені Штати Америки розширили санкції проти Північної Кореї. До списку включили 27 компаній, 28 кораблів і одна фізична особа. У списку фігурують як північнокорейські компанії, так і компанії з Китаю, Панами, Тайваню, Сінгапуру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.