НОВИНИ

Голова ЦВК Курултаю розповів, скільки осіб вважаються зниклими безвісти в окупованому Криму

За словами Заїра Смедляєва, зниклими безвісти вважаються 19 осіб, більшість з яких – активісти.

В окупованому Криму  зниклими безвісти вважаються 19 осіб, більшість з яких – активісти. Про це в коментарі телеканалу "112 Україна" заявив голова ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв.

 

"Зникли (разом з кримськими татарами) 19 осіб. Не виключаю, що може бути і більше. Здебільшого це активісти", – сказав він.

 

Смедляєв також додав, що прав людини в окупованому Криму зовсім не дотримуються.

 

Читайте також: У МЗС назвали ключові інструменти деокупації Криму

 

"Загалом ситуація з правами людини в Криму абсолютно ніяка. Тобто жодні права не дотримуються, допити, обшуки, арешти, викрадення, вбивства стали нормою. Немає ані свободи висловлення своєї точки зору, ані свободи віросповідання, ані свободи ідеології, ані тих свобод, які записані в конституції. Навіть право на одиночний пікет теж порушується. І найбільш злісними порушниками всіх цих прав і свобод є саме ті органи, які повинні за це відповідати. Вони виконують замовлення влади зі створення в Криму атмосфери страху і безправ'я", – розповів голова ЦВК Куурултаю.

 

Як повідомлялось, в окупованому Криму затримали кримську татарку Ельмаз Акімову, яка влаштувала одиночний пікет біля Ханського палацу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.