НОВИНИ

В окупованому Криму біля Ханського палацу затримали кримську татарку — адвокат

За інформацією адвоката Еміля Курбедінова, кримська татарка влаштувала одиночний пікет біля палацу.

В окупованому Криму затримали кримську татарку Ельмаз Акімову, яка влаштувала одиночний пікет біля Ханського палацу. Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці у Facebook.

 

"Надійшла інформація про затримання в Бахчисараї кримської татарки, Ельмаз Акімової, яка вийшла з одиночним пікетом біля Ханського палацу з плакатом - "руки геть від Ханського палацу", — йдеться у повідомленні.

 

За інформацією адвоката, два провокатори розірвали плакат, співробітники поліції намагаються відвезти Акімову до дільниці. Курбедінов зазначив, що громадські захисники виїжджають на місце.

 

 

Нагадаємо, що Україна закликала ЮНЕСКО вжити заходів для збереження Ханського палацу окупованому Криму. При цьому у листопаді 2017 року Міністерство культури України висловило протест через дії окупаційної влади Криму щодо здійснення незаконних робіт на території Бахчисарайського заповідника та звернулось, зокрема, до ЮНЕСКО з проханням вчергове з проханням закликати РФ дотримуватися норм міжнародного законодавства

 

Ханський палац-музей у Бахчисараї - найвідоміший музей, пов'язаний з історією кримських татар, територія літньої резиденції кримських ханів Гіреїв. На території музейного комплексу розташовані палац, гаремний корпус, ханський цвинтар і мечеть. Пам'ятка є претендентом на внесення до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО поряд з Генуезькою фортецею в Судаку, Кримською астрофізичною обсерваторією, Мангуп-Кале, Ескі-Кермен і Чуфут-Кале.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.