НОВИНИ

У Мінфіні США пообіцяли за кілька тижнів оголосити про нові санкції проти Росії

У відомстві запевнили, що тісно співпрацюють із ФБР, отримуючи найновішу інформацію

Мінфін США протягом кількох наступних тижнів оголосить про нові санкції проти Росії. Про це на брифінгу в Білому домі заявив глава Мінфіну Стівен Мнучін.

 

"Ми працюємо над санкціями проти Росії. Можу запевнити – робота триває. Я повернуся сюди у наступні декілька тижнів, щоб поговорити про це", - сказав він.

 

"Ми продовжуємо розглядати втручання у вибори. Ми тісно співпрацюємо з ФБР, і вони дають нам найновішу інформацію. І у разі необхідності, ми розглянемо наявну у них інформацію щодо приватних осіб" - додав Мнучін.

 

Очікувалося, що 29 січня влада США оголосить про введення пакету санкцій щодо осіб і компаній, які є великими клієнтами російського оборонно-промислового комплексу в рамках закону "Про протидію противникам Америки за допомогою санкцій" (CAATSA), підписаного Трампом в минулому році.

 

Однак адміністрація Трампа заявила, що не буде негайно вводити додаткові санкції проти Росії відповідно з законом. Адміністрація американського президента вважає, що з моменту прийняття закону іноземні уряди відмовилися від запланованих або оголошених покупок в кілька мільярдів доларів на придбання продукції російського ВПК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.