НОВИНИ

Мінгареллі назвав осіб, котрі не помічають реформ в Україні "або ідіотами, або людьми з обмеженою точкою зору"

За словами глава представництва ЄС, аби впроваджувати Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом, потрібно дотримуватись певних вимог, і одна з них – це політична воля влади.

Голова представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що в Україні у важких умовах було здійснено багато реформ і ті, хто їх не бачить, - "або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору".  Про це повідомляє УНІАН.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала у Києві під час конференції «Підсумки імплементації угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом за 2017 рік та подальші плани».

 

"Ми не сумніваємося в тому, я не буду зараз перелічувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, проте, якщо ви цього не бачите – ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтесь, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбіційних реформ, які були розпочаті", - зауважив він.

 

За його словами, аби впроваджувати подібну Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом, потрібно дотримуватись певних вимог, і одна з них – це політична воля влади.

 

"Немає жодних сумнівів щодо того, що протягом останніх чотирьох років представники політичної влади в цій країні зробили певну кількість кроків для того, щоб модернізувати цю країну, трансформувати цю країну, перетворити її на відкрите, демократичне суспільство, засновуючись на соціально ринковій економіці", - пікреслив глава представництва ЄС.

 

Наголошується, що в війна на сході в Україні почалася через її європейський вибір.

 

"Це було б скандальним моментом, якби ви не були повністю віддані впровадженню цієї Угоди, бо щонайменше 10 тисяч людей загинули заради цієї Угоди. Ми не в тих умовах, коли країна бере на себе юридичні зобов’язання та має щось виконати, в Україні це не так, в Україні ми в дуже конкретній, специфічній ситуації, де триває воєнна ситуація", - додав Мінгареллі.

 

"Мені здається, що ця країна (Україна, - Ред.) має війну саме через цей європейський вибір, який зробила це щось, що політично для мене надзвичайно важливо, ніж просто дотримуватись якихось легальних зобов’язань, які взяла на себе Україна, підписавши цю Угоду", - підсумував посол.

 

Нагадаємо, 23 лютого голова представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що прихильники законопроекту "купуй українське, плати українцям"  використовують неправдиві аргументи.

 

Як повідомлялось, 21 лютого голова представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі заявив, що в реалізації проекту щодо модернізації шести прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною виникли труднощі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.