НОВИНИ

В СБУ заявили про активізацію діяльності російських спецслужб з дестабілізації ситуації в Україні

Зазначається, що спецслужби РФ спрямовуватимуть більшість зусиль на збільшення масштабу конфлікту щодо протистояння в українському православ'ї.

Заступник голови Служби безпеки України (СБУ) Віктор Кононенко під час брифінгу заявив, що зафіксовано активізацію діяльності спецслужб Росії з дестабілізації ситуації в Україні. Про це повідомляє "РБК-Україна".

 

"Нами фіксується подальша активізація спрямувань Російської Федерації до України з метою дестабілізації ситуації всередині нашої держави та дискредитації нашої держави перед світовою спільнотою. Новим пріоритетним напрямком на фоні інспірування спецслужбами штучних міжнаціональних конфліктів є створення штучних міжконфесійних конфліктів в Україні", - зауважив представник СБУ.

 

За його словами, російські спецслужби спрямовуватимуть більшість зусиль на "роздмухування протистояння в українському православ'ї".

 

"Найбільш перспективним на думку представників російських спецслужб є роздмухування протистояння в українському православ'ї. Саме на провокування загострення в даному напрямку будуть спрямовуватися основні зусилля противника найближчим часом. Для цього росіяни планують використати наявний арсенал підконтрольних церковних та навколо церковних організацій. Слід зазначити, що нами вже фіксується налагодження контактів в цьому напрямку та готовність російської сторони для передачі коштів на виконання подібних замовлень", - підкреслив він.

 

Нагадаємо, 9 лютого в Службі безпеки України назвали основні механізми фінансування бойовиків "Л/ДНР" серед яких є переклад криптовалют на електронні гаманці невстановлених осіб. Серед основних виявлених механізмів переправлення грошей є переклад криптовалют на електронні гаманці невстановлених представників так званих ЛНР і ДНР, переказ грошових коштів з використанням електронних платіжних систем, у тому числі заборонених для використання в Україні (Qiwi, Yandex) і т. д., переміщення через лінію розмежування грошових коштів поза митним контролем і з приховуванням від митного контролю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.