НОВИНИ

В Україну заборонили ввозити низку книг через "російський" Крим

Зокрема, заборонили ввозити дитячу книгу "Весела компанія", оскільки у вихідних даних було зазначено, що вона надрукована в "Росії, Республіка Крим".

Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну дев'ять книг. Про це в четвер, 22 лютого, повідомляє прес-служба комітету. 

 

Так, Держкомтелерадіо відмовив ТОВ "Форс Україна" у видачі дозволу на ввезення восьми книг Валєрія Сінєльнікова та книги "Весела компанія" із серії "Сто крапок. З'єднай та намалюй".

 

Як зазначається, дитячу книгу "Весела компанія" заборонили для ввезення в Україну, оскільки у вихідних даних було зазначено, що вона надрукована в "Росії, Республіка Крим".

 

"Така ж сама географічна "помилка" міститься у книгах психолога В. Сінєльнікова, який у кожному своєму виданні просить читачів перераховувати йому гроші на адресу: Російська Федерація, Республіка Крим, м. Сімферополь", – йдеться в повідомленні. 

 

Як повідомлялося 14 лютого, Державний комітет телебачення і радіомовлення заборонив ввезення в Україну серії дитячих книжок "Подорожі навколо світу", оскільки у вихідних даних було зазначено, що вони надруковані в "Росії, Республіка Крим". 

 

Нагадаємо, що 22 травня набула чинності постанова Кабінету Міністрів України про «Деякі питання видачі (відмови у видачі, анулювання) дозволу на ввезення видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.