НОВИНИ

У Чорногорії встановили особу смертника, який здійснив напад на посольсьво США

Смертником виявився колишній сербський військовий, який був противниками вступу країни у НАТО.

У Чорногорії правоохоронні органи встановили, що смертник, який кинув гранату в будівлю посольства США, а потім підірвав себе, виявився колишнім сербським солдатом. Про це повідомляє The Associated Press.

 

За словами представника поліції, 43-річний Далібор Яукович (Dalibor Jaukovic) був нагороджений грамотою екс-президентом Сербії Слободаном Мілошевичем після бомбардувань НАТО Сербії і Чорногорії в 1999 році.

 

Зазначається, що на сторінці нападника було розміщено фото грамоти в якій містилась інформація щодо  нагороди медаллю "За заслуги в галузі оборони та безпеки" Союзної Республіки Югославії.

 

Наголошується, що смертника вже опізнав близький родич.

 

Зокрема, Яукович народився у місті Кралево (Сербія), проте потім переїхав у Подгорицю.

 

Американське агентство відзначило, що багато людей у Чорногорії є противниками вступу країни у НАТО через повітряну війну, яку вів Північноатлантичний альянс, щоб зупинити війну в Косово, коли Чорногорія була частиною Югославії.

 

Раніше державний департамент США заявив, що підтверджує  факт нападу на американське посольство в столиці Чорногорії Подгориці. Зазначається, що посольство США закликало своїх громадян уникати місць масового скупчення людей та демонстрацій.

 

Нагадаємо, 22 лютого в  Подгориці (Чорногорія) під посольством Сполучених Штатів Америки  підірвався смертник, перед цим кинувши гранату в будівлю дипломатичного відомства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.